مشاوره ترک اعتیاد تلفنی مواد مخدر کلینیک ترک اعتیاد ارمغان کرج

۹۰۹۲۳۳۲۱۱۹

(مشاوره فقط با خط ثابت و بدون کد و صفر)

روزهای کاری ۹:۰۰ الی ۱۳:۰۰ و ۱۶:۰۰ الی ۲۰:۰۰

سامانه مشاوره تلفنی اعتیاد مواد مخدر

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد ارمغان کرج در جهت رفاه حال شما همشهریان عزیز آماده ی پاسخگویی به همه ی سوالات شما در حوزه ی اعتیاد و مسائل روانشناختی (توسط پزشک درمانگر اعتیاد، دکترای مطالعات اعتیاد و سایر کادر درمانی مجرب کلینیک) است.

مشاوره ترک اعتیاد تلفنی در جوامع پیشرفته به عنوان یک امر مهم تلقی شده و از جایگاه بالایی برخوردار است. مشاوره و روانشناسی می تواند در زمینه های مختلفی انجام پذیرد و به منظور دریافت راهکارهای تخصصی و حل مشکلات فردی و بین فردی در خانواده ها می باشد . به طور مثال مشاوره پیش از ازدواج ، اصول فرزندپروری ، مشاوره در مورد بیماری ها ( مانند اعتیاد و…) اختلالات روانشناختی (مانند افسردگی ،اضطراب و…). از سوی دیگر امروزه به دلیل حجم کاری بالا و همچنین کمبود وقت، بسیاری از خانواده ها هستند که با مشکلاتی در زندگی خود مواجه اند و حتی زمان فکر کردن به مشکل خود را نداشته و به همین دلیل آن را به حال خود گذاشته و بدون رسیدگی رها می کنند، انباشت این مشکلات کوچک می تواند مشکلات بزرگتری را ایجاد و صدمات جبران ناپذیری را بر پیکر خانواده وارد سازد، از این رو یکی از مهم ترین راهکارها این است که خانواده بعد از پی بردن به مشکلات موجود، از طریق راهکار علمی برای حل معضل و مشکل تلاش کنند. در این راستا خدمات مشاوره تلفنی می تواند قبل از هر اقدامی تا حد زیادی راهگشا باشد.

تماس بیماران طبق قانون و ضوابط کاملا محرمانه و ناشناس تلقی شده و کلینیک همه موارد رعایت حریم شخصی و خصوصی تماس گیرندگان را مطابق مانیفست بیان شده در صفحه محرمانگی اسرار و  رعایت حریم خصوصی اجرا می نماید. لذا با آرامش خاطر میتوانید سوالات و راهنمایی های خود را مطرح و مشورت لازم را دریافت نمایید

فواید مشاوره ترک اعتیاد تلفنی

افرادیکه که از خدمت مشاوره و روانشناسی تلفنی درمان مواد مخدر بهره می برند، با صرف کمترین هزینه و از همه مهمتر با صرفه جویی و ذخیره زمان ، می توانند مشکلات خود را با مشاوران ما در میان گذاشته و راهکارهای علمی در جهت رفع مشکلات قبل از هر اقدامی را دریافت نمایند. همچنین خانواده هایی که به دلایلی از رجوع به مراکز مشاوره امتناع می کنند و یا امکان مراجعه حضوری اولیه را ندارند می توانند جهت دریافت راهکارهای علمی و تخصصی با مشاوران کلینیک ترک اعتیاد ارمغان کرج تماس بگیرند. متخصصین و روانشناسان در تمامی ساعات اداری، آماده پاسخگویی هستند.

نکات مهم درباره مشاوره تلفنی ترک اعتیاد

با راه اندازی این بخش، مشاوران (پزشک درمانگر اعتیاد و روانشناسان مجرب) پاسخگوی مشکلات و سوالات شما در زمینه بیماری اعتیاد، پیشگیری و درمان و سایر مسائل روانشناختی اعتیاد می باشیم و شما می توانید سوالات خود را به صورت تلفنی با کارشناسان ما در میان گذاشته و به صورت غیر حضوری و تلفنی مشاوره بگیرید.  در خصوص مشاوره تلفنی نکات زیر مورد توجه می باشد:

  • بدون هیچ گونه ترس و با اطمینان کامل از حفظ امنیت اجتماعی و شخصیتی خودتان به صورت کاملا مخفی و ناشناس با ما صحبت کنید.
  • به دلیل فنی مربوط به این توع خدمات مشاوره، صرفا با خط ثابت و بدون گرفتن کد و صفر شماره گیری کنید.
  • جهت حفظ منافع و رسیدن سریع به پاسخ مطالب مهم را بیان کنید و از ذکر جزئیات غیر مرتبط بپرهیزید.
  • به هیچ عنوان دروغ نگویید. اگر احتیاج به کمک دارید احتیاجی به دروغ گفتن نیست. اولین متضرر دورغ گویی خود شخص بیمار است.