ترک سیگار در کلینیک ترک اعتیاد ارمغان کرج

از سیگار به عنوان اعتیاد خاموش یاد می شود .سیگار به عنوان یک ماده محرک سبب بروز مشکلات متعدد جسمی و روانی در دراز مدت خواهد شد و به همین دلیل متاسفانه افراد، مصرف سیگار را جدی نمی گیرند مگر در زمانی که مشکلات ناشی از مصرف پس از سالیان طولانی گریبانگیر آنها شود.

از سوی دیگر اکثر مصرف کنندگان مواد مخدر سیگار هم استفاده می کنند. از این رو برای تمامی افرادی که خواهان ترک سیگار هستند در این مرکز خدمات درمانی انجام خواهد شد. درمان موثر دارو درمانی ، درمانهای روانشناختی و مشاوره های تخصصی می باشد.

ترک سیگار در کلینیک ترک اعتیاد ارمغان

ترک سیگار در کلینیک ترک اعتیاد ارمغان

ترک سیگار

به گفته انجمن ریه آمریکا، مصرف دخانیات و قرار گرفتن در معرض دود، بیش از 480000 مورد مرگ و میر سالانه در ایالات متحده را رقم زده است اکثر مردم از مضرات متعدد ناشی از سیگار کشیدن آگاهی دارند و در عین حال مصرف دخانیات همچنان عامل اصلی مرگ و میر و بیماری های قابل پیشگیری در ایالات متحده است. ترک سیگار ،یک رویداد منحصر به فرد است که در یک روز رخ می دهد که در دوره ترک آن، شما سلامت خود و کیفیت و طول عمر خود، و همچنین زندگی کسانی که در اطراف شما هستند، را بهبود خواهید بخشید. برای ترک سیگار، شما نه تنها نیاز به تغییر رفتار و مقابله با علائم ترک نیکوتین دارید، بلکه باید راه های دیگری برای مدیریت حالات خود پیدا کنید با برنامه ی مناسب، می توانید از اعتیاد نیکوتین آزاد شوید و عادت خوبی را شروع کنید.

5 راه و قدم اول با ترک سیگار

  • آماده شدن برای روز ترک
  • از NRT استفاده کنید
  • داروهای غیر نیکوتین را در نظر بگیرید
  • دنبال حمایت رفتاری باشید
  • درمان های جایگزین را امتحان کنید

جهت تعیین وقت قبلی برای جلسات مشاوره و یا دریافت اطلاعات و خدمات ترک اعتیاد با کلینیک تماس حاصل نمایید.