بهترین دکتر ترک اعتیاد کرج: درمان بیماریهای مختلف نیاز به تخصص های ویژه دارد. اما مسلما یک پزشک متعهد و مجرب در کنار تخصص خود قبل از هر چیز نیاز به برخورد مناسب با بیمارانش دارد و باید محرم اسرار بیمارانش باشد. همانطور که ذکر شد درمانگر خوب کسی است که شما با او احساس راحتی می کنید و از صحبت کردن با او احساس خوب بر پایه اعتماد دارید و به آرامش می رسید. مسلما بعد از تحقق یافتن این امر، روند مراجعات بعدی و مدت طول درمان با انگیزه و احساس مثبت تری تداوم می یابد.

پزشک ترک اعتیاد کرج

بهترین دکتر ترک اعتیاد کرج

ویژگیهای زیر از خصوصیات لازم برای پزشک درمانگر اعتیاد می باشد:

  • برقراری ارتباط موثر با بیماران و خانواده های آن ها
  • صبور و با حوصله بودن
  • متعهد نسبت به درمان بیماران
  • گذراندن دوره های مرتبط با درمانِ اعتیاد
  • آشنایی کامل با بیماری ِاعتیاد و انواع راههای درمانی

ما به این موضوع مفتخریم که پزشکان ما در مرکز درمان اعتیاد ارمغان ، واجد بسیاری از این ویژگیهای ذکر شده هستند .در این 10 سال فعالیت، درصد موفقیت این مرکز در درمان اعتیاد بیماران و برقراری ارتباط موثر با کادر درمانی بسیار بالا بوده است و انعکاس این مورد را از بازخوردهای مراجعین دریافت کرده ایم.

دکتر-رفیعی-کلینیک-ترک-اعتیاد-در-کرج

دکتر-رفیعی-کلینیک-ترک-اعتیاد-در-کرج

رزومه سرکار خانم  دکتر رفیعی :

دکتر هنگامه رفیعی متولد سال ۱۳۴۹ ، فارغ التحصیل سال ۱۳۷۶ از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشند. بعد از فارغ التحصیلی به مدت ۱۰ سال به صورت شخصی مطب داشته اند و در زمینه درمان بیماریهای داخلی فعال بوده اند.در سال ۱۳۸۸ پس از گذراندن دوره های (MMT ) فعایت خود را در زمینه درمان بیماری اعتیاد آغاز کردند و تا کنون در این چند سال در این حیطه فعالانه مشغول امر درمان می باشند .

سوابق کاری :

◄تشخیص و درمان در زمینه بیماری های داخلی

◄پزشک اورژانس ( بیمارستان تخت جمشید )

پزشک درمانگر اعتیاد( فعالیت در کلینیک های درمان اعتیاد ) از سال ۱۳۸۸ تا کنون.

موسس-کلینیک-ترک-اعتیاد-ارمغان-کرج-

موسس-کلینیک-ترک-اعتیاد-ارمغان-کرج-min

معرفی دکتر فرزام اسدی راد پزشک متخصص ترک اعتیاد کلینیک ارمغان کرج

دکتر فرزام اسدی راد ،متولد سال ۱۳۵۵ و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد تهران در سال ۱۳۸۲ می باشند .ایشان سابقه ۱۵ سال طبابت دارند .کلینیک ترک اعتیاد کرج از سال ۱۳۸۶ با مسئولیت فنی و مدیریت دکتر فرزام اسدی راد و مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تاسیس گردیده است. هدف از تاسیس این مرکز، درمان علمی و همه جانبه بیماری اعتیاد و ارائه اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه می باشد.به دلیل افزایش و تنوع انواع مواد مخدر و محرک، وجود مراکز درمانی به شکل علمی و تخصصی با حضور افراد مجرب در زمینه درمان اعتیاد (پزشک درمانگر اعتیاد، روانشناس مجرب، مددکار، پرستار و …) بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین لازم به ذکر است که دکتر سحر اسماعیلی روانشناس و دکترای مطالعات اعتیاد، با مرکز ترک و اعتیاد ارمغان، همکاری دارند.

شما عزیزان می توانید جهت تعیین وقت مشاوره فردی و روانشناسی در ساعات کاری با مرکز درمان اعتیاد ارمغان تماس حاصل نمایید. همچنین این مرکز دارای سیستم مشاوره تلفنی نیز می باشد که این امکان را فراهم ساخته که با تلفن ثابت و بدون کد و صفر با شماره ۹۰۹۲۳۳۲۱۱۹  ارتباط برقرار کرده و با پزشک متخصص ترک اعتیاد مشاوره نمایید.