[layerslider id=”7″ /]

کلینیک ترک اعتیاد ارمغان کرج

کلینیک ترک اعتیاد ارمغان کرج در سال 1386 با مسئولیت فنی و مدیریت دکتر فرزام اسدی راد ، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تاسیس گردیده است. هدف از تاسیس این مرکز ترک اعتیاد در کرج ، درمان علمی و همه جانبه بیماری اعتیاد و ارائه اقدامات پیشگیرانه در سطح جامعه می باشد . قابل ذکر است که اعتیاد به عنوان یک بیماری مزمن و پیش رونده شناخته می شود که سبب بروز اختلال در عملکردهای جسمانی،رفتاری ، هیجانی،روابط بین فردی و سایر جوانب زندگی می گردد و مسلما در نبود یک درمان مناسب و سازوکارهای بهبودی بخش و مثمر ثمر این بیماری پیشرفت خواهد کرد و منجر به ناتوانایی های همه جانبه و در نهایت مرگ خواهد شد.

به دلیل افزایش و تنوع انواع مواد مخدر و محرک ،وجود مراکز درمانی ترک اعتیاد به شکل تخصصی با حضور افراد مجرب در زمینه درمان اعتیاد ( پزشک درمانگر اعتیاد ، روانشناس مجرب ، مددکار ، پرستار و…) بسیار حائز اهمیت می باشد . کلینیک ترک اعتیاد ارمغان با سال ها فعالیت در این زمینه موفقیتهای چشمگیری را به دست آورده است . در طول  این سال ها مراجعین زیادی به این مرکز، جهت درمان ترک اعتیاد و همچنین مشاوره ترک اعتیاد مراجعه کرده اند که درصد قابل توجهی از این افراد طول دوره درمانی خود را طی کرده اند و نتایج قابل توجهی را کسب کرده اند و پیشرفت زیادی در زمینه درمان و سایر جوانب زندگی اعم از بهبود کارکرد شغلی ،روابط ، تعاملات اجتماعی و…داشته اند.

اطلاعات بیشتر
دکتر فرزام اسدی راد

دکتر فرزام اسدی راد

بیوگرافی

دکتر سحر اسماعیلی

دکتر سحر اسماعیلی

بیوگرافی

دکتر سحر اسماعیلی

دکتر هنگامه رفیعی

بیوگرافی

TDCS

تحـریک الکـتریکی فرا جـمجـمه ای

” درمـان تخصصی شیشه “

” درمان وسوسه مواد، افسردگی، اضطراب، اختلال حافظه  در کلینیک ترک اعتیاد “

یکی از روشهای غیر تهاجمی ، تحریک الکتریکی مغز tdcs است که با استفاده از جریان الکتریکی ضعیف و پیوسته اثر خود را به جا می گذارد. این جریان الکتریکی پیوسته تحریک پذیری نورونی را در نواحی خاص از  مغز افزایش یا کاهش می دهد .این تغییر در تحریک پذیری نورونی به تغییر در عملکرد مغز منجر میشود و امروزه کاربرد گسترده ای در اختلالات نورولوژیکی و روانپزشکی پیدا کرده است .

اطلاعات بیشتر

 چرا کلینیک ارمغان انتخاب شماست ؟؟

” ما خود را متعهد به درمان همه جانبه بیماری اعتیاد می دانیم نه فقط ترک ماده اعتیادآور “

محرمانگی اسرار مراجعین و حفظ حریم خصوصی در کلینیک ترک اعتیاد ارمغان کرج

در تمامی دوران مشاوره، درمان و مراحل پس از درمان این اطمینان داده میشود که تمامی اطلاعات و موارد پزشکی بیمار به طور اکید و شدید به صورت کاملا محرمانه حفظ و امانتداری میشود.در خصوص محرمانه نگه داشتن تمامی اطلاعات مراجعین با توجه به حساسیت موضوع برای بیمار، پیش بینی های لازم و همچینی آموزشهای تخصصی به کادر درمانی داده شده است.

 

اطلاعات بیشتر